Personalul din spate The Horn Call și publicațiile aferente acesteia.

Editor Publicații IHS

James Boldin
Scoala de Arte Vizuale si Spectacolului
Universitatea din Louisiana Monroe
Sala Biedenharn
700 University Avenue
Monroe, LA 71209
E-mail: editor@hornsociety.org

Editor adjunct

Marilyn Bone Kloss
1 Concord Greene #8
Concord, MA 01742-3170
E-mail: mbkloss@comcast.net

Recenzii de cărți și partituri

Dr. Heidi Lucas
Editor, recenzii materiale tipărite, The Horn Call
135 Crestwood Road
Landenberg, PA 19350
E-mail: heidiluhorn@gmail.com

Editor de știri

Brenda Luchsinger
Departamentul de muzică
Universitatea Alabama de Stat
bluchsinger@alasu.edu
news@hornsociety.org

Recenzii de înregistrări

Lydia Van Dreel
Asistent profesor de corn
Școala de muzică și dans de la Universitatea din Oregon
1225 Universitatea din Oregon
Eugene, OR 97403-1225
vandreel@uoregon.edu

Editori de coloane

James Naigus și Drew Phillips, The Creative Hornist și Technique Tips
E-mailuri: jamesnaigus@gmail.com și aphillips527@gmail.com

Ellie Jenkins, Cor Values elliejenkinshorn@gmail.com

Matthew C. Haislip, Recenzii media
E-mail: matthew.haislip@msstate.edu

Lauren Antoniolli, Colțul studenților
E-mail: lr-antoniolli@wiu.edu

Erika Loke, Chestiuni militare
E-mail: ihsmilitarymatters@gmail.com

Michelle Stebleton, Discursul profesorului
E-mail: mstebleton@fsu.edu

Drew Phillips, Horn Tunes
E-mail: aphillips527@gmail.com

IHS Online

Manager site: Dan Phillips
E-mail: manager@hornsociety.org

Editor site: Marilyn Bone Kloss
E-mail: mbkloss@comcast.net

Editor HornZone: Kyle Hayes
E-mail: hornzone@hornsociety.org

Agent de publicitate

Paul Austin
PO Box 6371
Grand Rapids, MI 49516-6371 SUA
E-mail: HornCallAd@gmail.com

Corectori

Allison DeMeulle
Joseph Johnson

Horn și altele E-Buletin informativ

Mike Harcrow, editor
E-mail: hornandmore@hornsociety.org

Dan Phillips, editor tehnic
E-mail: manager@hornsociety.org

Daniel Grabois, Rubrica Pedagogie
Nobuaki Fukukawa
Gabriela Ibarra
Lydia Van Dreel
Heather Thayer, corector

Acest site web folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența utilizatorului, inclusiv starea de conectare. Prin utilizarea site-ului acceptați utilizarea cookie-urilor.
Ok