Bun venit, oaspete

Reprezentanții de țară trebuie să fie membri IHS și este de preferat ca aceștia să aibă cunoștințe acceptabile de limba engleză. IHS invită aplicații pentru posturi deschise de Reprezentant de țară. Reprezentanții de țară servesc IHS prin comunicarea activităților societății membrilor IHS din țara lor, precum și prin schimbul de informații despre activitățile cornului din țara lor cu societatea din întreaga lume. Reprezentanții de țară ajută, de asemenea, la recrutarea și primirea de noi membri IHS și în comunicarea între membrii din zona lor.

Suntem interesați în special să auzim de la oameni din regiuni sau țări în care nu am avut Reprezentanți până acum. Dacă poziția din țara dumneavoastră este liberă, vă rugăm să citiți Descrierea postului și ia în considerare completarea unei cereri. (Trebuie să fii autentificat la contul tău de membru IHS pentru a accesa aplicația)
 
Pentru mai multe informații, contactați vicepreședintele Bernardo Silva la vice-presedinte@hornsociety.org

Coordonatori regionali
Asia/Oceana Sindy Wan, sindyallen@gmail.com

 Cele mai recente rapoarte anuale reprezentative de zonă și țară pot fi dosar descărcat de aici .

Reprezentanții țării
Argentina Luis Ariel Martino, martinohorn@gmail.com
Australia Francesco Lo Surdo, frankielosurdo@gmail.com
Austria Angelo Nuzzo, angelo.nuzzo@gmail.com
Brazilia Tiago Carneiro, carneiro.tiago@musica.ufrj.br
Canada Societatea canadiană de corn, wlimbertie@rogers.com
China Xi Zhu, capellmeister@tonkunstler-on-the-bund.com
Columbia Jorge Mejia, jorge1985mejia@gmail.com
Costa Rica Taylor Castillo, taylor1406cv@gmail.com
Republica Cehă Zdenek Divoký, zdenek.divoky@atlas.cz
Finlanda Jukka Harju, harjunjukka@gmail.com
Franţa Hervé Joulain, rvjoulain@gmail.com
Germania Christoph Ess info@christophess.de
Honduras David Abraham Andino Fuentes david.andino29@gmail.com
Islanda Joseph Ognibene, jjognibene@yahoo.com
India Vidhurinda Samaraweera, vidhurinda@gmsc.lk
Israel Aviram Freiberg aviramfr@gmail.com
Italia Angelo Bonaccorso, bonaccorsoangelo@gmail.com
Japonia Mami Abe, mamiabehorn@gmail.com
Malaezia Chee Ghee Sim, simcheeghee@gmail.com
Mexic Maria Martinez Robles, marianamtz0802@gmail.com
Olanda Jack Munnecom, j.munnecom@icloud.com
Panama Joel Arias, arias.linaresjoel@gmail.com
Polonia Tadeusz Tomaszewski, tadziktomaszewski@gmail.com
Portugalia Ricardo Matosinhos, rmatosinhos@gmail.com
Coreea de Sud SeokJoon Keun, violin120322@gmail.com
Africa de Sud Erik Albertyn, erikalbertyn@me.com
Spania Javier Bonet, jbonettrompa@gmail.com
Sri Lanka Vidhurinda Samaraweera, vidhurinda@gmsc.lk
Tailanda Daren Robbins, darenrobbins@gmail.com
Statele Unite ale Americii Jennifer Sholtis, jennifer.sholtis@tamuk.edu
Venezuela Joel Arias, arias.linaresjoel@gmail.com
× Aplicație web progresivă | Adăugați la ecranul de pornire

Pentru a instala această aplicație web pe iPhone/iPad, apăsați pictograma. Aplicație web progresivă | Butonul de distribuire Și apoi Adăugați la ecranul de pornire.

× Instalați aplicația web
Telefon mobil
Offline - Fără conexiune la internet