Reprezentanții de țară trebuie să fie membri IHS și este de preferat ca aceștia să aibă cunoștințe acceptabile de limba engleză. IHS invită aplicații pentru posturi deschise de Reprezentant de țară. Reprezentanții de țară servesc IHS prin comunicarea activităților societății membrilor IHS din țara lor, precum și prin schimbul de informații despre activitățile cornului din țara lor cu societatea din întreaga lume. Reprezentanții de țară ajută, de asemenea, la recrutarea și primirea de noi membri IHS și în comunicarea între membrii din zona lor.

Suntem interesați în special să auzim de la oameni din regiuni sau țări în care nu am avut Reprezentanți până acum. Dacă poziția din țara dumneavoastră este liberă, vă rugăm să citiți Descrierea postului și ia în considerare completarea unei cereri. (Trebuie să fii autentificat la contul tău de membru IHS pentru a accesa aplicația)
 
Pentru mai multe informații, contactați vicepreședintele Bernardo Silva la vice-presedinte@hornsociety.org

Coordonatori regionali
Asia/Oceana Sindy Wan, sindyallen@gmail.com
Europa Łukasz Łacny, hornetquartet@gmail.com
America Latină Fernando Chiappero, chiapperofernando@gmail.com
Statele Unite ale Americii / Canada Elaine Braun, membership-coor@hornsociety.org

 Cele mai recente rapoarte anuale reprezentative de zonă și țară pot fi dosar descărcat de aici .

Reprezentanții țării
Argentina Luis Ariel Martino, martinohorn@gmail.com
Australia Francesco Lo Surdo, frankielosurdo@gmail.com
Austria Angelo Nuzzo, angelo.nuzzo@gmail.com
Belgia Jeroen Billiet, jeroen.billiet@corecole.be
Bolivia Dario Lisperguer Soto, dariolisperguer@gmail.com
Brazilia Lucca Zambonini, zambonini.lucca@gmail.com
Canada Societatea canadiană de corn, wlimbertie@rogers.com
China Xi Zhu, capellmeister@tonkunstler-on-the-bund.com
Columbia Jorge Mejia, jorge1985mejia@gmail.com
Costa Rica Juan Carlos Porras Castro, jcphorn9@gmail.com
Croaţia Bruno Grosic, bruno.grosic29@gmail.com
Republica Cehă Zdenek Divoký, zdenek.divoky@atlas.cz
Danemarca Frederik Rostrup frederikrostrup@gmail.com
Finlanda Jukka Harju, harjunjukka@gmail.com
Franţa Hervé Joulain, rvjoulain@gmail.com
Germania Christoph Ess info@christophess.de
Honduras David Abraham Andino Fuentes david.andino29@gmail.com
Ungaria VACANT
Islanda Joseph Ognibene, jjognibene@yahoo.com
Irlanda Jonathan Luxton, jon59luxton@gmail.com
Israel Aviram Freiberg aviramfr@gmail.com
Italia Angelo Bonaccorso, bonaccorsoangelo@gmail.com
Japonia Mami Abe, limetimes@gmail.com
Kenia Sandra Daniel, smdaniel427@gmail.com
Malaezia Chee Ghee Sim, simcheeghee@gmail.com
Mexic Keith Eitzen, dkeitzen@gmail.com
Olanda Jack Munnecom, j.munnecom@icloud.com
Norvegia VACANT
Panama Joel Arias, arias.linaresjoel@gmail.com
Polonia Tadeusz Tomaszewski, tadziktomaszewski@gmail.com
Portugalia Ricardo Matosinhos, rmatosinhos@gmail.com
Rusia VACANT
Slovenia VACANT
Coreea de Sud SeokJoon Keun, violin120322@gmail.com
Africa de Sud Erik Albertyn, erikalbertyn@me.com
Spania Javier Bonet, jbonettrompa@gmail.com
Tailanda Daren Robbins, darenrobbins@gmail.com
Regatul Unit British Horn Society, athakurdas@gmail.com
Statele Unite ale Americii Jennifer Sholtis, jennifer.sholtis@tamuk.edu
Venezuela Joel Arias, arias.linaresjoel@gmail.com
Acest site web folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența utilizatorului, inclusiv starea de conectare. Prin utilizarea site-ului acceptați utilizarea cookie-urilor.
Ok