Bun venit, oaspete

Personalul din spate The Horn Call și publicațiile aferente acesteia.

Editor Publicații IHS

James Boldin
Scoala de Arte Vizuale si Spectacolului
Universitatea din Louisiana Monroe
Sala Biedenharn
700 University Avenue
Monroe, LA 71209
E-mail: editor@hornsociety.org

Recenzii de cărți și partituri

Dr. Heidi Lucas
Editor, recenzii materiale tipărite, The Horn Call
135 Crestwood Road
Landenberg, PA 19350
E-mail: heidiluhorn@gmail.com

Recenzii de înregistrări

Lydia Van Dreel
Asistent profesor de corn
Școala de muzică și dans de la Universitatea din Oregon
1225 Universitatea din Oregon
Eugene, OR 97403-1225
vandreel@uoregon.edu

Corectori

Allison DeMeulle
joseph johnson

Editor adjunct

Marilyn Bone Kloss
1 Concord Greene #8
Concord, MA 01742-3170
E-mail: mbkloss@comcast.net

Editor de știri

Brenda Luchsinger
Departamentul de muzică
Universitatea Alabama de Stat
bluchsinger@alasu.edu
news@hornsociety.org

Editori de coloane

James Naigus și Drew Phillips, The Creative Hornist și Technique Tips
E-mailuri: jamesnaigus@gmail.com și aphillips527@gmail.com

Ellie Jenkins, Cor Values elliejenkinshorn@gmail.com

Matthew C. Haislip, Recenzii media
E-mail: matthew.haislip@msstate.edu

Lauren Antoniolli, Colțul studenților
E-mail: lr-antoniolli@wiu.edu

Erika Loke, Chestiuni militare
E-mail: ihsmilitarymatters@gmail.com

Michelle Stebleton, Discursul profesorului
E-mail: mstebleton@fsu.edu

Drew Phillips, Horn Tunes
E-mail: aphillips527@gmail.com

IHS Online

Manager site: Dan Phillips
E-mail: manager@hornsociety.org

Editor site: Marilyn Bone Kloss
E-mail: mbkloss@comcast.net

Editor HornZone: Kyle Hayes
E-mail: hornzone@hornsociety.org

Agent de publicitate

Paul Austin
561 Madison Avenue SE
Grand Rapids MI 49503
E-mail: HornCallAd@gmail.com

Horn și altele Stiri lunare via e-mail

Mike Harcrow, editor
e-mail: hornandmore@hornsociety.org

Dan Phillips, editor tehnic
e-mail: manager@hornsociety.org

Austris Apenis, Europa (austrismusic@gmail.com)
Florian Dzierla, Ilustrator
Gabriella Ibarra, America Latină
Heather Thayer, corector
Angela Winter, Feature Interviuri

Coloane:
Layne Anspach, Colțul de muzică de cameră
Katy Carnaggio, Cercetare la rezonanță
Daniel Grabois, Editor, Rubrica Pedagogie
Inman Hebert, Coloana Student, (studentliaison@hornsociety.org)
Caiti Beth McKinney, În atenția compozitorului
Katy Carnaggio, Performanță fără teamă
Marty Schlenker, Amatori ambițioși,(marty.schlenker@cavaliers.org)
Ian Zook, Horn on Record