Coordonator reprezentativ zona SUA: Jennifer Sholtis, jennifer.sholtis@tamuk.edu

Sunteți interesat să deveniți un reprezentant zonal pentru statul dvs.? Vezi Descrierea postului și aplica online (trebuie să fie autentificat membru curent pentru a accesa).

Cele mai recente rapoarte anuale ale reprezentanților de zonă pot fi dosar descărcat de aici .

Regiunile IHS SUA

Echipa de Nord-Est
Pagina de Facebook
CT Emily Boyer, emilymboyer@gmail.com
MA Angela DiBartolomeo angela.m.dibart@gmail.com
MD Amy Horn, afhorn@aol.com
ME MargieLandis, mflandis@gmail.com
NH Angela DiBartolomeo angela.m.dibart@gmail.com
NJ Erin Paul, erin.a.paul@gmail.com
NY Alan Orloff, aoroff1@yahoo.com
OH Tiffany Damicone, tiffany@damicone.com
PA Rebecca Dodson Webster, rdodsonw@mansfield.edu
RI Cathryn Cummings,  clcummings@uri.edu
VT OPEN
Echipa de Sud-Est
Pagina de Facebook
AL Brenda Luchsinger, bluchsinger@alasu.edu
DC Tobi Cisin, patcisin@sprynet.com
DE Heidi Lucas, born2horn@aol.com
FL Benjamin Lieser, benjamin.lieser@ucf.edu
GA Jean Martin-Williams, jfmartin@uga.edu
KY Margaret Tung, margarettung@gmail.com
MS Matthew Haislip, matthaislip@hotmail.com
NC Travis Bennett, tbennett@email.wcu.edu
SC Tonya Propst, tpropst@coastal.edu
TN Jeremy Hansen, jhansen@tntech.edu
VA OPEN
WV Jonas Thoms, jonasfthoms@gmail.com
Echipa Nord-Vest
Pagina de Facebook
AK OPEN
ID Jason Johnston, jjohnston@uidaho.edu
MT Zachary Cooper zachary.coooper@umontana.edu
OR Lydia Van Dreel, vandreel@uoregon.edu
WA Mike Simpson frenchornjazz@gmail.com
WY OPEN
Echipa MidNorth
Pagina de Facebook
IA Joshua Johnson, joshuahossjohnson@gmail.com
IL Jena Gardner, gardner.jena@gmail.com
IN Gene Berger, genepberger@gmail.com
MI Kurt Civilette, kcivilette@yahoo.com
MN Greg Beckwith, gbeckwith@southeastmn.edu
ND Deanna Carpenter, deanna_robin@yahoo.com
NE Jacqueline Mattingly, jgekstra@hotmail.com
SD Gary Reeves, greeves@usd.edu
WI Andy Moran, moran.andres@gmail.com
Echipa MidSouth
Pagina de Facebook
AR Juli Buxbaum, jbuxbaum@astate.edu
KS Jeb Wallace, jeb.wallace@gmail.com
LA Kristine Coreil,  coreilk@nsula.edu
MO Lisa Casey, lisacasey@missouristat.edu
OK Eldon Matlick, ematlick@ou.edu
TX - Nord OPEN
TX - Sud Cathryn Cummings, cathrync@gmail.com
Echipa Sud-Vest
Pagina de Facebook
AZ OPEN
CA Doug Hall, classichorn@gmail.com
Poate sa Daniel Wood, info@quadre.org
CO Daniel Nebel, dannebel@gmail.com
HI OPEN
NM Michelle Rimoli, sandiamusicfest@live.com
NV Jonathan Snyder, jonathan@jonathansnydermusic.com
UT Daniel Omer danplayshorn@gmail.com
Acest site web folosește cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența utilizatorului, inclusiv starea de conectare. Prin utilizarea site-ului acceptați utilizarea cookie-urilor.
Ok