Coördinator gebiedsvertegenwoordiger VS: Jennifer Sholtis, jennifer.sholtis@tamuk.edu

Geïnteresseerd om een ​​gebiedsvertegenwoordiger voor uw staat te worden? Zie de functieomschrijving en online solliciteren (moet ingelogd zijn als huidig ​​lid om toegang te krijgen).

De meest recente jaarverslagen van de Area Representative zijn: map hier gedownload .

IHS Amerikaanse regio's

Noordoost-team
Facebook pagina
CT Emily Boyer, emilymboyer@gmail.com
MA Angela DiBartolomeo angela.m.dibart@gmail.com
MD Amy Hoorn, afhorn@aol.com
ME Margie Landis, mflandis@gmail.com
NH Angela DiBartolomeo angela.m.dibart@gmail.com
NJ Erin Paul, erin.a.paul@gmail.com
NY Alan Orloff, aorloff1@yahoo.com
OH Tiffany Damicone, tiffany@damicone.com
PA Rebecca Dodson Webster, rdodsonw@mansfield.edu
RI Cathryn Cummings,  clcummings@uri.edu
VT OPEN
Zuidoost-team
Facebook pagina
AL Brenda Luchzanger, bluchsinger@alasu.edu
DC Tobi Cisin, patcisin@sprynet.com
DE Heidi Lucas, born2horn@aol.com
FL Benjamin Lieser, benjamin.lieser@ucf.edu
GA Jean Martin-Williams, jfmartin@uga.edu
KY Margaret Tung, margarettung@gmail.com
MS Matthew Haislip, matthaislip@hotmail.com
NC Travis Bennett, tbennett@email.wcu.edu
SC Tonya Propst, tpropst@coastal.edu
TN Jeremy Hansen, jhansen@tntech.edu
VA Amy Hoorn, afhorn@aol.com
WV Jonas Thoms, jonasfthoms@gmail.com
Noordwest-team
Facebook pagina
AK OPEN
ID Jason Johnston, jjohnston@uidaho.edu
MT Zachary Cooper zachary.coooper@umontana.edu
OR Lydia van Dreel, vandreel@uoregon.edu
WA Mike Simpson frenchornjazz@gmail.com
WY OPEN
MidNorth-team
Facebook pagina
IA Jozua Johnson, joshuahossjohnson@gmail.com
IL Jena Gardner, gardner.jena@gmail.com
IN Gene Berger, genepberger@gmail.com
MI Kurt Civiele, kcivilette@yahoo.com
MN Greg Beckwith, gbeckwith@southeastmn.edu
ND Deanna Timmerman, deanna_robin@yahoo.com
NE Jacqueline Mattingly, jgekstra@hotmail.com
SD Gary Reeves, greeves@usd.edu
WI Andy Moran, moran.andres@gmail.com
MidSouth-team
Facebook pagina
AR Juli Buxbaum, jbuxbaum@astate.edu
KS Jeb Wallace, jeb.wallace@gmail.com
LA Kristine Coreil,  coreilk@nsula.edu
MO Lisa Casey, lisacasey@missouristate.edu
OK Eldon Matlick, ematlick@ou.edu
TX - Noord OPEN
TX - Zuid Cathryn Cummings, cathrync@gmail.com
Zuidwest-team
Facebook pagina
AZ Martha Sharpe, frhornmom@1791.com
CA's Doug Hall, classichorn@gmail.com
Kan Daniël Hout, info@quadre.org
CO Daniël Nebel, dannebel@gmail.com
HI OPEN
NM Michelle Rimoli, sandiamusicfest@live.com
NV Jonathan Snyder, jonathan@jonathansnydermusic.com
UT Lauren Hunt, lauren.hunt@usu.edu
Deze website maakt gebruik van cookies om de gebruikerservaring te verbeteren, inclusief de inlogstatus. Door de site te gebruiken, accepteert u het gebruik van cookies.
Ok